Remi sa Čapljinom

Današnji test meč protiv Čapljine odigran je u Međugorju i završen rezultatom 2:2. Strijelci za Kraljeve bili su Haračić i Pavlović.

Kraljevi su utakmicu počeli u sastavu: Kukrika, Kukavica A., Alispahić, Kovač, Bevanda, Hota, Opardija, Pavlović, Malbašić, Pljevljak i Haračić. U prvom dijelu viđena su tri gola, povela je Čapljina sredinom poluvremena golom Leke a brzo je izjednačio bivši Čapljinac Haračić na asistenciju Pavlovića. Potpuni preokret donosi svojim golom Pavlović nakon asistencije Malbašića.

U drugom poluvremenu su treneri dali priliku svim igračima a Čapljina je stigla preko Buhača do izjednačenja iz penala. Nakon ovog meča Kraljevi se vraćaju u Jajce, a s obzirom da je odložen nastavak prvenstva odigraće još jednu kontrolnu utakmicu.