Bod iz Tešnja

Kraljevi su nastavili niz bez poraza, u posljednjih osam kola ostvarene 4 pobjede i 4 neriješena ishoda.

U okviru 22. kola Metalleghe BSI je u Tešnju odigrao 0:0. Kraljevi su od prve pa do 98. minute koliko je trajao meč, davali i više od maksimuma a posebno treba izdvojiti ponovno odličnog vratara Kukriku koji je u nekoliko navrata fenomenalno intervenisao a u 26. minuti odbranio i kazneni udarac.

Ovaj bod Kraljevi su posvećetili teško ozlijeđenom saigraču Goranu Markoviću.

Kraljevi se nalaze na 10. mjestu sa 29 bodova a u narednom kolu dočekuju Orašje na Mračaju (21.04.2018.godine u 16,30).

NK Metalleghe BSI: Kukrika, Bevanda, Opardija (od 64.- Hreljić), Emir Kukavica, Malbašić, Hota, Tankuljić (od 94.- Pavlović), Haračić, Samardžić (od 46.- Vujica), Kovač, Amir Kukavica.

Žuti kartoni: Opardija, E. Kukavica, Haračić, A. Kukavica, Hota, Vujica