Poraz u Mostaru

U okviru 28. kola Prve lige FBiH Metalleghe BSI je ove srijede gostovao u Mostaru gdje je zasluženo poražen od Veleža, ali sa previsokih 3:0.

U prvom dijelu meča Kraljevi su bili najmanje ravnopravan takmac do 40. minute kada u 5 posljednjih minuta nakon grešaka u zadnjoj liniji primaju 2 gola.

Velež je na odmor otišao sa lijepom prednošću, a u nastavku potpuno otvorena utakmica na obje strane uz mnogo prilika. Opet se Velež snašao bolje u završnici, a pitanje je kako bi se meč odvijao da sudac Kasupović nije poništio gol Haračića kod rezultata 2:0 i u jeku napada Metalleghe BSI.

Metalleghe BSI: Kukrika, Kovač, Alispahić, Bevanda, Hreljić, A. Kukavica, Hota (od 46.- Opardija), Pljevljak, Haračić, Vujica (od 73.- Pavlović), Malbašić (od 46.- Tankuljić).