Raspored jesenjeg dijela

Prve utakmice nove sezone Prve lige F BiH igraju se 11/12.08.2018.godine dok je posljednje 15.kolo na rasporedu 17/18.11.2018.godine.

 

1.kolo: (11/12.08.2018.)

Čapljina-Velež

Jedinstvo-Bosna

Tošk-Bratstvo

Slaven-Novi Travnik

Rudar-Metalleghe BSI

Orašje-Zvijezda

Vitez-Olimpik

Igman-Goražde

  1. kolo : (18/19.08.2018.)
    Velež – Goražde
    Olimpik – Igman
    Zvijezda – Vitez
    Metalleghe BSI – Orašje
    Novi Travnik – Rudar
    Bratstvo – Slaven
    Bosna – TOŠK
    Čapljina – Jedinstvo
  2. kolo: (25/26.08.2018.)
    Jedinstvo – Velež
    TOŠK – Čapljina
    Slaven – Bosna
    Rudar – Bratstvo
    Orašje – Novi Travnik
    Vitez – Metalleghe BSI
    Igman – Zvijezda
    Goražde – Olimpik
  3. kolo: (01/02.09.2018.)
    Velež – Olimpik
    Zvijezda – Goražde
    Metalleghe BSI – Igman
    Novi Travnik – Vitez
    Bratstvo – Orašje
    Bosna – Rudar
    Čapljina – Slaven
    Jedinstvo – TOŠK
  4. kolo:( 08/09.09.2018.)
    TOŠK – Velež
    Slaven – Jedinstvo
    Rudar – Čapljina
    Orašje – Bosna
    Vitez – Bratstvo
    Igman – Novi Travnik
    Goražde – Metalleghe BSI
    Olimpik – Zvijezda
  5. kolo: (15/16.09.2018.)
    Velež – Zvijezda
    Metalleghe BSI- Olimpik
    Novi Travnik – Goražde
    Bratstvo – Igman
    Bosna – Vitez
    Čapljina – Orašje
    Jedinstvo – Rudar
    TOŠK – Slaven
  6. kolo: (22/23.09.2018.)
    Slaven – Velež
    Rudar – TOŠK
    Orašje – Jedinstvo
    Vitez – Čapljina
    Igman – Bosna
    Goražde – Bratstvo
    Olimpik – Novi Travnik
    Zvijezda – Metalleghe BSI
  7. kolo: (29/30.09.2018.)
    Velež – Metalleghe BSI
    Novi Travnik – Zvijezda
    Bratstvo – Olimpik
    Bosna – Goražde
    Čapljina – Igman
    Jedinstvo – Vitez
    TOŠK – Orašje
    Slaven – Rudar
  8. kolo: (06/07.10.2018.)
    Rudar – Velež
    Orašje – Slaven
    Vitez – TOŠK
    Igman – Jedinstvo
    Goražde – Čapljina
    Olimpik – Bosna
    Zvijezda – Bratstvo
    Metalleghe BSI – Novi Travnik
  9. kolo: (13/14.10.2018.)
    Velež – Novi Travnik
    Bratstvo – Metalleghe BSI
    Bosna – Zvijezda
    Čapljina – Olimpik
    Jedinstvo – Goražde
    TOŠK – Igman
    Slaven – Vitez
    Rudar – Orašje
  10. kolo: (20/21.10.2018.)
    Orašje – Velež
    Vitez – Rudar
    Igman – Slaven
    Goražde – TOŠK
    Olimpik – Jedinstvo
    Zvijezda – Čapljina
    Metalleghe BSI – Bosna
    Novi Travnik – Bratstvo
  11. kolo: (27/28.10.2018.)
    Velež – Bratstvo
    Bosna – Novi Travnik
    Čapljina – Metalleghe BSI
    Jedinstvo – Zvijezda
    TOŠK – -Olimpik
    Slaven – Goražde
    Rudar – Igman
    Orašje – Vitez
  12. kolo: (03/04.11.2018.)
    Vitez – Velež
    Igman – Orašje
    Goražde – Rudar
    Olimpik – Slaven
    Zvijezda – TOŠK
    Metalleghe BSI – Jedinstvo
    Novi Travnik – Čapljina
    Bratstvo – Bosna
  13. kolo: (10/11.11.2018.)
    Velež – Bosna
    Čapljina – Bratstvo
    Jedinstvo – Novi Travnik
    TOŠK – Metalleghe BSI
    Slaven – Zvijezda
    Rudar – Olimpik
    Orašje – Goražde
    Vitez – Igman
  14. kolo:(17/18.11.2018.)
    Igman – Velež
    Goražde – Vitez
    Olimpik – Orašje
    Zvijezda – Rudar
    Metalleghe BSI- Slaven
    Novi Travnik – TOŠK
    Bratstvo – Jedinstvo
    Bosna – Čapljina

 

Podijeli na

Ostale vijesti

blog-grid

Poraz u Tešnju

blog-grid

14. kolo

blog-grid

Remi sa Jedinstvom

Leave us a reply