Minimalan poraz u Kaknju

U okviru prvog kola nove prvoligaške sezone Kraljevi su poraženi u Kaknju golom u 90. minuti.

Domaćin je gol postigao iz dvojbene situacije a Kraljevi su burno reagirali na odluku pomoćnog suca Bubala, na kraju utakmice zbog protesta je crveni karton zaradio Kovač.

Inače, utakmica je kasnila 23 minute zato što domaćin nije predočio dokaz o uplati kotizacije i disciplinskih kazni što je bio uvjet za početak meča. No, delegat je odlučio da se utakmica odigra.

Publika je mogla vidjeti neizvjestan meč a domaćin je bio i bezrazložno preoštar, već u prvom dijelu trener Selimović je morao zamijeniti Danilovića i Tankuljića zbog ozljeda. Najbolju priliku Kraljevi su imali u 82. minuti kada izvrsnu akciju u gol ne pretvara Haračić. Također, kod rezultata 0:0 poništen je gol Torlaka nakon što je pomoćni sudac signalizirao zaleđe.

Metalleghe BSI: Kukrika, Kovač, Popović, Malbašić, Danilović (od 29.- Jekić), Tankuljić (od 40.- Torlak), Pljevljak (od 62.- S.Smajić), Kukavica, Haračić, I. Smajić, Bešagić.