Remi sa Jedinstvom

U okviru 13. kola Prve lige FBiH Metalleghe BSI i Jedinstvo su na Mračaju odigrali 2:2.

Kraljevi su bolje otvorili utakmicu, nizale su se opasne situacije pred golom gostiju, no promjene rezultata nije bilo.

Iz prvog opasnog napada Jedinstvo dolazi u vodstvo, pogodio je Halavać u 37. minuti. Potom slična slika do kraja prvog dijela i početkom drugog, redaju se napadi domaćih ali odbrana Jedinstva uspijeva otkloniti sve prijetnje. Nova kazna je stigla u 64. minuti a ovaj put mrežu Kukrike je pogodio Rovčanin za 0:2.

Ipak, Kraljevi su smogli snage da u finišu izjednače rezultat, prvo je pogodio Hota u 80. pa potom i Haračić u 88. minuti. Do kraja smo mogli doći do pobjede ali nije bilo dovoljno preciznosti i prisebnosti.

U narendom kolu Metalleghe BSI gostuje u Tešnju gdje će se sastati sa TOŠK-om ( 11.11.2018.).

Metalleghe BSI: Kukrika, Kukavica, Popović, Danilović, Kremenović, Alispahić, Bešagić, Smajić (od 65.- Hota), Pljevljak, Haračić, Tankuljić. Trener: Almir Memić