Porazi u Bijeljini

Naše selekcije su danas gostovale u Bijeljini gdje su se sastale sa Radnikom u okviru 5. kola Omladinske premijer lige BiH.

Obje utakmice su bile zanimljive, sa puno golova i preokreta.

Juniori Radnika su slavili sa 6:2, iako je naša selekcija vodila sa 0:1 i 1:2 do 61. minute a posljednja dva gola domaćini su postigli u 89. i 90. minuti. Najljepši trenutak desio se na samom otvaranju meča kada je Tankuljić sa centra pogodio mrežu Radnika. Drugi gol za naše juniore postigao je Avdić.Inače, juniori Radnika su lideri na tabeli sa svih pet pobjeda.

Kadeti su također poraženi – 1:2, a utakmica je riješena u 76. minuti kada je Radnik postigao pobjednički gol. Strijelac za Kraljeve bio je Samardžić u 66. minuti.

U narednom kolu naše selekcije čeka novo teško iskušenje, na Mračaj stiže Sarajevo.