Poraz od Širokog

U meču osmog kola domaćin je u drugom poluvremenu zahvaljujući odličnom Wagneru došao do pobjede od 3:1.

Kraljevi su od 33. minute igrali bez isključenog Benovića ali i pored toga su pružili dobar otpor Širokom. U finišu prvog dijela Bibić je izašao sam pred Soldu ali njegov lob udarac bio je neprecizan za par centimetara.

I drugi dio Kraljevi bolje otvaraju, na terenu se nije primjetilo da imaju igrača manje. No, prvo šut Duraka sa 7 metara Soldo brani a potom sa samo 3 metra panterski brani šut Kovača! Kazna je stigla od 60. do 70. minute kada domaćin zahvaljujući Wagneru dolazi do visoke prednosti. Do kraja su Kraljevi smogli snage i uspjeli postići gol preko Rašića.

ŠIROKI BRIJEG – METALLEGHE BSI 3:1 (0:0)

ŠIROKI BRIJEG – Stadion Pecara. Noćna utakmica. Vrijeme oblačno, povremeno kišovito. Teren sklizak. Gledatelja 800. Sudac: Haris Kaljanac.

STRIJELCI: 1-0 Wagner (60), 2-0 Wagner (64), 3-0 Menalo (70), 3-1 Rašić (75).

CRVENI KARTON: Benović (Metalleghe BSI, 33).

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Pandža, Plazonić (62. Sesar), Krstanović, Baraban, Wagner (77. Repić), Ćorluka, Barić (61. Menalo), Lončar, Bralić, Marković. Trener: Karačić.

METALLEGHE BSI: Fejzić, Benović, Durak, Bibić (46. Dujaković), Kovač, Helvida, Sakan (67. Smiljanić), Rašić, Radulović, Stakić, Popović (73. Selimović). Trener: Bašić.