Predstavljamo – Mihael Marić

Jedan od najtalentiranijih članova naše pionirske selekcije je Mihael Marić. U nastavku teksta predstavljamo mladu nadu Kraljeva.

„ Počeo sam trenirati sa 8 godina, a u Metalleghe BSI sam od svoje 10-te godine. Naravno, navijam za naš klub a od inostranih ekipa moja omiljena je Real Madrid u kojem igra i moj nogometni uzor  Christiano Ronaldo. Igram poziciju centralnog ili krilnog napadača, podjednako šutiram sa obje noge. Nisam zapostavio ni školu, odličan sam đak a idem u SSŠ “JAJCE“, omiljeni predmet mi je  informatika.“

O Metalleghe BSI kaže:

„ Naš Klub je brzo napredovao od njegovog osnivanja, sve nas Jajčane je učinio ponosnim ulaskom seniorske selekcije u BH Telecom Premijer ligu. I ja mislim, ako se nastavimo ovako truditi, da ćemo stvoriti sebi ime poput FK Sarajevo i FK Željezničar.

Podijeli na

Ostale vijesti

Leave us a reply