Raspored jesenjeg dijela

Metalleghe BSI će svoju petu prvoligašku sezonu otvoriti gostovanjem u Goraždu, potom na Mračaj dolazi Jedinstvo a nakon toga gostovanja u Gradačcu i Kaknju.

  1. kolo:

Slaven – Olimpik
Travnik – Bratstvo,
Goražde – Metalleghe BSI
Čapljina – Budućnost
Orašje – Rudar Kakanj
Jedinstvo – Zvijezda
Radnik Hadžići – GOŠK
Igman – TOŠK

  1. kolo:

Rudar – Zvijezda
Metalleghe BSI – Jedinstvo
Budućnost – Goražde
TOŠK – Čapljina
Bratstvo – Igman
Olimpik – Travnik
GOŠK – Slaven
Orašje – Radnik

  1. kolo:

Radnik – Rudar
Slaven – Orašje
Travnik – GOŠK
Igman – Olimpik
Čapljina – Bratstvo
Goražde – TOŠK
Jedinstvo – Budućnost
Zvijezda – Metalleghe BSI

  1. kolo:

Rudar – Metalleghe BSI
Budućnost – Zvijezda
TOŠK – Jedinstvo
Bratstvo – Goražde
Olimpik – Čapljina
GOŠK – Igman
Orašje – Travnik
Radnik – Slaven

  1. kolo:

Slaven – Rudar
Travnik – Radnik
Igman – Orašje
Čapljina – GOŠK
Goražde – Olimpik
Jedinstvo – Bratstvo
Zvijezda – TOŠK
Metalleghe BSI – Budućnost

  1. kolo:

Rudar – Budućnost
TOŠK – Metalleghe BSI
Bratstvo – Zvijezda
Olimpik – Jedinstvo
GOŠK – Goražde
Orašje – Čapljina
Radnik – Igman
Slaven – Travnik

  1. kolo:

Travnik – Rudar
Igman – Slaven
Čapljina – Radnik
Goražde – Orašje
Jedinstvo – GOŠK
Zvijezda – Olimpik
Metalleghe BSI  – Bratstvo
Budućnost – TOŠK

  1. kolo:

Rudar – TOŠK
Bratstvo – Budućnost
Olimpik – Metalleghe BSI
GOŠK – Zvijezda
Orašje – Jedinstvo
Radnik – Goražde
Slaven – Čapljina
Travnik – Igman

  1. kolo:

Igman – Rudar
Čapljina – Travnik
Goražde – Slaven
Jedinstvo – Radnik
Zvijezda – Orašje
Metalleghe BSI – GOŠK
Budućnost – Olimpik
TOŠK – Bratstvo

  1. kolo:

Rudar – Bratstvo
Olimpik – TOŠK
GOŠK – Budućnost
Orašje – Metalleghe BSI
Radnik – Zvijezda
Slaven – Jedinstvo
Travnik – Goražde
Igman – Čapljina

  1. kolo:

Čapljina – Rudar
Goražde – Igman
Jedinstvo – Travnik
Zvijezda – Slaven
Metalleghe BSI- Radnik
Budućnost – Orašje
TOŠK – GOŠK
Bratstvo – Olimpik

  1. kolo:

Rudar – Olimpik
GOŠK – Bratstvo
Orašje – TOŠK
Radnik – Budućnost
Slaven – Metalleghe BSI
Travnik – Zvijezda
Igman – Jedinstvo
Čapljina – Goražde

  1. kolo:

Goražde – Rudar
Jedinstvo – Čapljina
Zvijezda – Igman
Metalleghe BSI – Travnik
Budućnost – Slaven
TOŠK – Radnik
Bratstvo – Orašje
Olimpik – GOŠK

  1. kolo:

Rudar – GOŠK
Orašje – Olimpik
Radnik – Bratstvo
Slaven – TOŠK
Travnik – Budućnost
Igman – Metalleghe BSI
Čapljina – Zvijezda
Goražde – Jedinstvo

  1. kolo:

Jedinstvo – Rudar Kakanj
Zvijezda – Goražde
Metalleghe BSI – Čapljina
Budućnost – Igman
TOŠK – Travnik
Bratstvo – Slaven
Olimpik – Radnik
GOŠK – Orašje

 

Podijeli na

Ostale vijesti

blog-grid

Rezultati 7. kola

blog-grid

7. kolo

Leave us a reply