Pobjeda i poraz u Prnjavoru

U okviru 8. Kola Omladinske lige BiH grupa Zapad, kadeti i juniori su se prošle nedjelje u Prnjavoru sastali sa Ljubićem.

Juniori su u Prnjavoru ostvarili prvu gostujuću pobjedu. Nakon „bačenih“ bodova u Cazinu i Kozarskoj Dubici, ovaj put Kraljevi su odigrali odličnu utakmicu. Iako su domaćini poveli u 8. minuti Milanović je do kraja poluvremena izjednačio. U drugom dijelu Miketa u 65. minuti pogađa za 1:2 a Milanović u 80. minuti postavlja konačan rezultat – 1:3.

Metalleghe BSI: Ladan Toni, Perak Danijel, Šarić Petar, Milanović Erdin, Buljubašić Amar (od 72.- Jakešević Andro), Brtan Vinko (od 72.- Mušanović Kenan), Džafer Tarik (od 46.- Bogić Marko), Lacić Toni, Miketa Antonio62′, Bilandžija Andrija, Čavar Petar.

Kadeti su u Prnjavoru upisali novi poraz, čini se nezaslužen. Domaćin je nakon prvog dijela vodio sa 2:0, Lizalović je u 77. minuti smanjio na 2:1 ali do boda mladi Kraljevi nisu uspjeli doći.

Metalleghe BSI:Rimac Dario, Nasup Ajdin, Vuković Emrah, Spajić Damir, Zulić Harun, Vujeva Ivan (od 46.- Talić Elmedin), Tokić David, Lizalović Ahmed, Ćosić Josip, Tahirović Adi (od 53.- Mukić Sedin), Šimunović Vedran (od 63.- Tahirović Ajdin)