Savladan i Spartak

Ove nedjelje naši kadeti i juniori su na Mračaju ugostili vršnjake banjalučkog OFK Spartak 2013.

Predvođeni trenerom Ivanom Tokićem, kadeti su odigrali 1:1 protiv jedne od najboljih ekipa u Omladinskoj ligi BiH Zapad. Kadeti su vodili od 13. minute kada je gol postigao Mateo Rimac. Ipak, na otvaranju drugog dijela gosti stižu do izjednačenja što je bio i konačan rezultat. Na tabeli su kadeti na osmom mjestu sa sedam bodova.

Metalleghe BSI: Rimac Dario, Nasup Ajdin, Vuković Emrah, Spajić Damir, Vujeva Ivan, Rimac Mateo (od 73.- Zulić Harun), Lizalović Ahmed (od 66.- Talić Elmedin, od  74.- Pondro Jasmin), Ćosić Josip, Tahirović Adi (od 52.- Tahirović Ajdin), Marijanović Robert, Pršlja Pavel.

Juniori su ostvarili minimalnu pobjedu ali po prikazanom trebala je biti znatno ubjedljvija. No, s obzirom na težak teren i neigranje nekoliko standardnih igrača, trener Zukić i igrači su zadovoljni sa nova tri boda. Pobjedonosni gol postigao je Petar Šarić u 62. minuti. Na tabeli su juniori na diobi petog mjesta sa 13 bodova, tri manje od drugoplasiranog Jedinstva.

Metalleghe BSI: Ladan Toni, Perak Danijel , Šarić Petar, Milanović Erdin, Buljubašić Amar (od 76.- Jakovljević Dario), Brtan Vinko,Lacić Toni, Miketa Antonio (od 70.- Jakešević Andro), Bogić Marko, Bilandžija Andrija, Čavar Petar