Kadetima bod u Banja Luci

U okviru 14. kola Omladinske lige BiH grupa Zapad naši kadeti su danas umjesto u nedjelju gostovali u Banja Luci.

U meču sa Željezničarom  odigranom na terenu sa vještačkom podlogom mladi Kraljevi su osvojili veliki bod odigravši 1:1! Domaćin je poveo u 13. minuti a izjednačujući gol djelo je kapitena Josipa Čosića u 49. minuti. Naši treneri danas nisu mogli računati na suspendovane Šarića, Tokića i Marjanovića.

Metalleghe BSI: Ladan Toni, Spajić Damir, Vuković Emrah, Pršlja Pavel, Zulić Harun, Vujeva Ivan, Rimac Mateo, Lizalović Ahmed, Ćosić Josip, Tahirović Adi (od 41.- Sivonjić Robert), Šimunović Vedran.

Žuti kartoni: Pršlja Pavel i Vujeva Ivan.

Naši juniori su slobodni ovog vikenda tako da naredne utakmice slijede 11.04.2021. kada nam u goste dolaze selekcije Krajine iz Cazina.